big-symbol

LUCKY DAYS GoodYear 2024 !

Akcia trvá od 1.mája do 31.mája 2024!

Navštívte niektorý z partnerských pneuservisov Point S na Slovensku, kúpte si 2 alebo 4 nové pneumatiky GoodYear ( v termíne trvania akcie ), zaregistrujte sa online a môžete získať “cashback” až do výšky 120-,€.

Výška “cashback” ( vrátenie časti peňazí ) závisí od počtu kúpených pneumatík a rozmeru pneumatík GoodYear. Peniaze Vám vrátime na základe platnej registrácie, ktorú je nutné vykonať online na stránke vyhradenej pre túto akciu.

Peniaze späť (cashback) môže získať prvých 50 záakzníkov, ktorí splnia všetky podmienky nákupu a budú mať platnú registráciu. Vyplatenie výhier priamo na účet zákazníka sa vykoná 30.júla 2024.

Všetky potrebné informácie nájdete na letákoch v partnerských pneuservisoch Point S. Vyhľadajte si svoj najbližší pneuservis PointS –  TU

Všetky pravidlá súťaže a právne informácie nájdete na stránke : www.luckydays.point-s.com/goodyear a u svojho predajcu PointS.

Lucky Days GoodYear 2024 – podmienky a pravidlá súťaže

Lucky Days GoodYear 2024 letak predna strana SK

Lucky Days GoodYear 2024 letak zadná strana SK

ROADSHOW Point S Slovakia leto 2024 !

Už tento rok odštartuje 1. ročník Roadshow Point S Slovakia a začneme pod symbolom Slovenska, pod Tatrami v Poprade-Matejovce.

Pred letom, v máji , navštívime 4 krásne miesta na Slovensku a predstavíme Vám pneumatiky Point S a dozviete sa všetko čo najväčšia medzinárodná sieť pneuservisov predstavuje.

Prinesieme k Vám tiež výrobcov tých najlepších pneumatík a Vy budete mať možnosť porozprávať sa priamo s kompetentnými zamestnancami výrobcov pneumatík ako sú Continental, Matador, Barum, Semperit a tiež Pirelli a Hankook / Laufenn.

Pozriete si zliatinové disky MAK, ATS, ANZIO, CARMANI a príslušenstvo – plnohodnotné rezervy do auta, snehové textílne reťaze, TPMS snímače atď..

Príďte sa na nás pozrieť , dozvedieť sa viac o pneumatikách a o Point S a získajte zaujímavé darčeky.

Tešíme sa na Vás:

6.mája 2024 – CentrumPneu, Poprad-Matejovce (areál Autos Slovakia)

7.mája 2024 – J.M.S. s.r.o., Martin (autoumyvárka, Kollarová 89)

13.mája 2024 – AUTOLINE, Levice (ručná autoumyvárka, ku Bratke 3)

14.mája 2024 – Autocentrum SWING, Zlaté Moravce (pri futbalovom štadióne FC ViOn)

 

 

Predchádzajúce akcie:

Conti Winter Promo 2023 – Akcia skončila 30.11.2023 !

Special Days 2023- Akcia skončila 30.11.2023 !