Open/Close Menu Európska sieť profesionálnych pneuservisov

Naša ponuka a ponuka našich partnerských pneuservisov, v súlade s pozíciou špecialistu na pneumatiky, pokrýva všetky segmenty pneumatík od osobných automobilov až po priemyselné pneumatiky, ako aj pneumatiky pre nákladné automobily a poľnohospodárske stroje.

Naše odborné znalosti a know-how sa neobmedzujú iba na výrobky, ale vzťahujú sa aj na všetky služby v oblasti pneumatík, ako napríklad vyvažovanie, vyrovnávanie, oprava, kontrola tlaku atď. Používame tiež najmodernejšie vybavenie prispôsobené najnovším technickým vývojom vozidiel. Zamestnanci pneuservisov sú pravidelne školení na nové technológie a znalosti z oblasti pneumatikárskeho priemyslu.

Servis automobilov

Naše partnerské servisy nie sú zamerané len na predaj a služby z oblasti pneumatík, ale ponúkajú svojim klientom aj servisné služby ako sú napr. výmena brzdových kotúčov a brzdových doštičiek, výmena oleja a filtrov ale aj ďalšie servisné úkony. Štandardom je údržba klimatizácii.

Privátna značka pneumatík Point S

 

Point S vyvinul svoju vlastnú privátnu značku s kompletným sortimentom letných (približne 80 položiek vrátane dodávok a SUV) a zimných pneumatík (približne 70 položiek vrátane dodávok a SUV). V spolupráci s významným európskym výrobcom pneumatík sú tieto výrobky výlučne navrhnuté a vyrobené v Európe, čím je zabezpečená kvalita pneumatík PointS a názov značky „Point S“ už má svoje miesto medzi ostatnými známymi značkami pneumatík v Európe.

Kvalitné pneumatiky pre automobily

 

Široká ponuka pneumatík pre všetky typy automobilov, od mestských automobilov až po luxusné sedany. Priemer kolies: 13“ až 20“.

 

 

Kvalitné pneumatiky pre SUV

 

Pneumatiky s optimálnym záberom na ceste. Priemer kolies: 16 “až 21”.

 

 

 

Vhodné pneumatiky pre VAN / dodávky

 

Spoľahlivé pneumatiky bez ohľadu na zaťaženie.

 

 

Kvalita pneumatiky Point S

Vaša bezpečnosť na ceste veľmi závisí od kvality vašich pneumatík.

Pneumatiky Point S,

ktoré sú naším hlavným produktom už viac ako 20 rokov, ponúkajú najlepšiu hodnotu a výkon za svoju cenu. S cieľom zaistiť maximálnu bezpečnosť pre vás a vašich blízkych sme sa pri vývoji našich pneumatík spojili s jedným z popredných svetových výrobcov pneumatík.

Ako v prípade každého iného produktu, aj tu sa zlepšuje technológia výroby a spoločnosť Point S pravidelne aktualizuje svoju ponuku pneumatík, aby vám poskytla to najlepšie na trhu.

• Pneumatiky vyvinuté a vyrobené v Európe
• Pneumatiky testované na štandardnej vozovke aj na špeciálnych tratiach
• Široký sortiment vhodný pre osobné automobily, úžitkové vozidlá a SUV
• Pneumatiky vhodné pre všetky typy vozidiel
• Milióny predaných pneumatík

Profesionáli v oblasti pneuservisných služieb

Point S je popredná sieť nezávislých predajcov pneumatík na svete.

V roku 2021 oslávila značka Point S, ktorá je synonymom odborných znalostí a kvality služieb v každej krajine kde je etablovaná, 50 rokov od svojho založenia. Naše hodnoty sú vyjadrené každý deň v našich 6.052 maloobchodných predajniach prostredníctvom 2.900 nezávislých profesionálnych predajcov.

Kvalita služieb

 

Naši pracovníci zameriavajú svoju pozornosť nielen na technické znalosti, ale aj na zákazníka (recepcia, kvalita služieb atď.).

 

 

 

Profesionálne vybavenie

 

Strediská Point S sú vybavené najmodernejším automobilovým vybavením na vyrovnanie a vyváženie kolies.

 

 

 

Odborné poradenstvo

 

Pokiaľ hľadáte pneumatiky za svoje vozidlo, obráťte sa na svoj servis Point S, ktorý vám pomôže nájsť najvhodnejšiu pneumatiku.

 

 

 

Cez 6.000 predajní pneumatík po celom svete

 

Na 5 kontinentoch a v 51 krajinách. Naša sieť rastie každým dňom. Skúsenosti, ktoré získavame od našich partnerov sa premietnu do kvality našich pneumatík Point S.

 

Copyright © 2015-2019 Point S Slovakia s.r.o.
Všetky práva vyhradené.

logo-footer