Pneumatiky Point S Summer - Žiadne kompromisy

Point S Tyres Made in EU

Európska výroba, Nemecká kvalita

Všetky pneumatiky Point S Tyres sú vyrábané v Európe v továrňach jedného z najznámejších nemeckých výrobcov prémiových pneumatík.

Spĺňajú všetky bezpečnostné a kvalitatívne kritéria a smelo sa môžu porovnávať s inými známymi značkami pneumatík v strednej triede.

Letné pneumatiky Point S Summer patria do portfólia najväčšej medzinárodnej siete pneuservisov Point S

Roky spolupráce s profesionálnymi pneuservismi a renomovanými výrobcami pneumatík vyústili v rozhodnutie vyvinúť a spustiť predaj vlastnej značky pneumatík pod názvom Point S Tyres.

Skvelá na suchu aj mokru

Počas letných mesiacov nie sú výnimkou dažďové prehánky a preto musia byť letné pneumatiky pripravené na jazdu po vode.

Vzor dezénu Point S Summer kombinuje hladké plochy pre lepšiu priľnavosť na suchej ceste s rozšírenou drážkou na vonkajšej strane, ktorej tvar je prispôsobený lepšiemu odvádzaniu vody spod pneumatiky.

Kratšie brzdné dráhy a výborná ovládateľnosť sú hlavnými vlastnosťami pneumatík Point S Summer.

Dlhá kilometrová výdrž

Nová zmes v kombinácii s premysleným vzorom behúňa vytvára harmonickú spoluprácu a znižuje opotrebenie pneumatiky. Vďaka tomu najazdíte s pneumatikami Point S Summer oveľa vyšší počet kilometrov.

Šetrí na spotrebe PHM

Dostatočne nízky valivý odpor vďaka vylepšenej gumovej zmesi zlepšuje odvaľovanie pneumatiky a spotrebuje menej energie pri jazde, čím šetrí vaše pohonné hmoty.

Pneuservisy Point S

Pneumatiky Point S Tyres sa predávajú výhradne u autorizovaných partnerov Point S. Na Slovensku je vyše 30 partnerských pneuservisov, u ktorých si viete zakúpiť pneumatiky Point S Summer a kde Vám ponúknu profesionálne služby. Nájdite si svojho predajcu Point S: