Open/Close Menu Európska sieť profesionálnych pneuservisov

Mnohokrát je najlepšou cestou pre naše autá zvoliť si príjemné prostredie miestneho predajcu pneumatík, ktorým ste si istý. Existujú však aj situácie, kedy spoločnosť s celoeurópskou pôsobnosťou a reputáciou môže ponúknuť omnoho viac výhod. Svedčí o tom aj nadchádzajúca súťaž našej spoločnosti , ktorá nesie názov Point S Special Days. Tak ako každoročne v tomto mesačnom období ponúkame každému možnosť vyhrať  luxusný zájazd. Zo skúseností našich predchádzajúcich výhercov na Slovensku vieme, že sa oplatí zúčastniť, pretože ceny sú fantastické. Ako s nami môžete cestovať na úžasné miesta? 

Point S tak nie je len ďalší výrobca alebo predajca pneumatík. Dbáme na to, aby sme existovali v harmónii s naším prostredím, našimi zákazníkmi a našimi zamestnancami. A práve jedným zo základných stavebných kameňov tohto nášho cieľa sú aj tieto každoročne sa opakujúce Point S špeciálne dni, ktoré trvajú celý mesiac. Počas týchto dní (tento rok na Slovensku od 1. do 30. novembra) sa naši zákazníci môžu zaregistrovať do hry po splnení niekoľkých jednoduchých podmienok. V minulých rokoch sme mali na Slovensku niekoľko šťastných výhercov, takže šancu máte aj tento rok! 

Ako sa môžem zapojiť do súťaže? 

Táto súťaž je veľmi jednoduchá. Kvalifikovať sa môžete kúpou aspoň dvoch pneumatík Point S alebo Bridgestone. Potom sa musíte zaregistrovať na našej špecializovanej webovej stránke, kde odpoviete na niekoľko jednoduchých otázok a my vám pomocou umelej inteligencie pomôžeme vybrať pre vás najatraktívnejšiu vysnívanú cestu. Pomocou týchto otázok zabezpečíme, že si z tejto dovolenky spravíte zážitok na celý život presne podľa vášho gusta. Jediné, čo musíte potom urobiť, je počkať na čas žrebovania, aby ste sa stali tým šťastlivcom, ktorého vyžrebujeme. Zájazd vyhráva len jeden z Vás, preto sa poponáhľajte a zaregistrujte sa čím skôr.  

point s special days

Ešte nikdy ste necestovali tak ľahko 

Nepotrebujete vynaložiť žiadne dodatočné úsilie, aby ste s Point S Special Days dostali výnimočný zážitok v podobe luxusnej dovolenky. Mesiac november je pre našu spoločnosť aj tak rušným obdobím, keďže v tomto období si väčšina zodpovedných vodičov na Slovensku každoročne prezúva zimné pneumatiky. A to je často sprevádzané samotným nákupom, takže spojíte príjemné s užitočným. Sme hrdí na to, že zimné pneumatiky našej vlastnej značky Point S majú v tomto ročnom období vysoký podiel na našom predaji. Ak ste nákup nových zimných pneumatík odkladali, tu je ďalší dôvod, prečo to urobiť čím skôr! 

Destinácie pre špeciálne dni Point S 

Každý sme iný. Pre niektorých je vždy ideálny výlet na pláž, majú radi slnko a oddych pri vode. Pre iných ideálny výlet vedie do hôr a ponúka aktívnejší, športovejší oddych. Ďalší dávajú prednosť obdivovaniu kúzelnej prírody. Nuž, máme pre vás dobrú správu: nech už je vaša voľba akákoľvek, Point S Special Days sú ideálnou voľbou pre všetkých! Naše balíky zájazdov boli navrhnuté tak, aby každý z nich bol jedinečnou prehliadkou miestnych špecialít. Okrem toho sme si dali záležať na tom, aby sme vás vzali do miest v Európe, kam by inak bolo ťažšie sa dostať. Nech už je vám vysnívaný výlet najbližší, môžeme vám sľúbiť jedno: Vy sa musíte starať len o oddych, zvyšok nechajte na nás. S Point S žiadny stres. 

Cesta do francúzskych Álp – Chamonix 

 

Chamonix je jedným z najobľúbenejších prémiových lyžiarskych stredísk na svete. Ak je pre vás zimná dovolenka ako stvorená, môžete si vyskúšať svoje lyžiarske schopnosti na jednom z najznámejších svahov na svete. Nezabudli sme ani na Vašich najbližších, náš zájazd je určený pre dvoch dospelých a dve deti. Balík zahŕňa letenku z Bratislavy do Lyonu, prenájom auta na mieste, darčekovú kartu v hodnote 200 € na stravu či požičanie lyžiarskej výstroje, letiskové poplatky a poplatok za príručnú batožinu. K tomu zabezpečíme vaše pohodlie na 6 nocí v nádhernom apartmáne alebo na chate. Na jeho využitie budete mať až 1 rok, takže sa prispôsobí aj Vašim povinnostiam. Tento balík za 5000 € je ideálny na to, aby sa stal nezabudnuteľným zimným zážitkom vášho života! 

Chcem ísť k moru – Palma de Mallorca 

Horúce piesočné pláže a neuveriteľne modré more. Ak je toto vaša predstava dokonalého letného zážitku, ste na správnom mieste. Druhou destináciou špeciálnych dní Point S je Palma de Mallorca . Balík obsahuje aktívnejšie aj oddychovejšie chvíle. Počas pobytu strávite šesť nocí v trojhviezdičkovom hoteli. Balík zahŕňa aj výlet na vodných skútroch, výlet na štvorkolkách a šnorchlovanie, o ktoré sa môžete podeliť so svojím partnerom. V cene je zahrnutý let z Bratislavy do Palmy de Mallorca, letiskové poplatky, príručná batožina na palube lietadla. Samozrejme, dostanete aj prenajaté auto a kartu v hodnote 600 €, ktorú môžete minúť na stravu a iné výdavky. Na využitie zájazdu budete mať jeden rok, tak ak v auguste nemôžete nič sa nedej.  Hodnota nášho nádherného, stále nezabudnuteľného letného zájazdu je 5 000 €. 

Čakajú vás výnimočné zážitky – Reykjavík 

Poznajte neuveriteľné prírodné zázraky na našej prehliadke Islandu. Tento úchvatný a jedinečný ostrov môžu navštíviť dvaja dospelí a dve deti. Z Bratislavy poletíte priamo do Reykjavíku, hlavného mesta ostrova. Strávite štyri noci v špeciálnom apartmáne v blízkosti prírody. V balíku sú zahrnuté letiskové poplatky a poplatok za príručnú batožinu. K dispozícii budete mať aj autokarovú dopravu a špeciálnou súčasťou zájazdu bude polárna žiara, za ktorou sa vydáte s miestnym sprievodcom a transferom. Výlet tu má tiež hodnotu 5 000 EUR a zaručene bude jedným z najvýnimočnejších výletov, aké kedy absolvujete. 

Ste pripravení vyraziť? 

Samozrejme, že vás radi privítame, keď si začnete baliť kufre, ale najprv by sme vás chceli požiadať o trochu trpezlivosti. Rezervujte si stretnutie vo svojom obľúbenom servise Point S a nezabudnite našim kolegom oznámiť, že plánujete vycestovať. Potom sa musíte zaregistrovať, aby ste sa mohli zúčastniť. Pozorne si tiež prečítajte Pravidlá hry, aby Vás nič nezaskočilo. V zostávajúcich dňoch pozorne sledujte stránku Point S na Facebooku, pretože aj na tejto stránke budeme vyhlasovať výhercov. 

Včas prejdite na zimné pneumatiky 

Propagácia nie je jediným spôsobom, ako zvýšiť povedomie o dôležitosti zimných pneumatík. Počasie na Slovensku je v zime pomerne rôznorodé, pokojne môžete absolvovať niekoľkohodinovú cestu v suchom, slnečnom počasí aj v hustom snežení. Preto je veľmi dôležité, aby ste svoje vozidlo vždy vybavili pneumatikami, ktoré sú vhodné pre dané počasie a podmienky na ceste. Početné testy ukázali, že letné pneumatiky nie sú vhodné ani na jazdu v meste na krátke vzdialenosti v zimných cestných podmienkach. So zmenou počasia je november obdobím, keď väčšina ľudí prezúva pneumatiky. Rozhodnite sa včas, aby vás vaše otáľanie nestálo viac, ako ste predpokladali.  

Copyright © 2015-2019 Point S Slovakia s.r.o.
Všetky práva vyhradené.

logo-footer